חברות השמה

צרו עימנו קשר

העלאת קובץ קורות חיים

חברת כוח אדם – כל היתרונות

אנשים שמחפשים עבודה פונים היום בדרך כלל אל האפשרויות הזמינות יותר, כמו חיפוש מודעות דרושים, באינטרנט בדרך כלל. אין ספק שהעובדה שאנחנו לא צריכים לצאת מהבית ויכולים לשגר את קורות החיים שלנו למשרות רבות בתוך זמן קצר בהחלט קורצת, אבל בכלל לא בטוח שהיא משיגה את התוצאות הרצויות. כאשר שולחים קורות חיים באמצעות מנועים לחיפוש משרות, מתחרים עם כל שאר מחפשי העבודה  ואין כל ערובה לכך שמישהו יקרא את קורות החיים שלך. פנייה אל חברות השמה, לעומת זאת, אמנם תדרוש מכם בדרך כלל להתלבש, להתארגן ולצאת מהבית, אבל התוצאות שלה יכולות להיות הרבה יותר מוצלחות עבורכם. חברות השמה קיימות מאז שנות ה-1800, אך הן עברו שינויים רבים במהלך השנים. בשנים האחרונות, הן התמקצעו יותר על מנת לוודא שהן עונות על צרכי מחפשי העבודה והמעסיקים שהן עובדות עמם טוב יותר מאי פעם. רוצים לדעת כיצד? צוות המומחים של ORS חברת השמה מסביר על היתרונות של חברת השמה.

הפניות מדויקות

כשאתם שולחים קורות חיים למעסיקים פוטנציאליים דרך האינטרנט, אתם לא יודעים בדיוק מה עומד מאחורי ניסוח המודעה. כך, למשל, חברה שבמודעה שהיא מפרסמת כתוב "דרושים אנשי מכירות לתפקיד מאתגר במיוחד", לא תפרסם באותה מודעה שמדובר במכירות של מוצר שאתם לא מאמינים בו, וגם אם תגיעו לריאיון במקום תצאו ממנו מאוכזבים פעמיים: גם מכך שלא מצאתם עבודה, וגם מכך שבזבזתם זמן יקר על תפקיד שבכלל לא מתאים לכם. לעומת זאת, כשאתם פונים אל חברת השמה הנציגים שלה מספרים לכם בדיוק באיזה תפקיד מדובר, כך שכשתגיעו לריאיון לא תהיינה לכם הפתעות לא נעימות שכאלה.

משרות ייחודיות

לא כולם יודעים, אבל משרות שמקומות עבודה מפרסמים באינטרנט או בעיתונים הן בדרך כלל כאלה אשר חברות השמה יודעות עליהן קודם. זאת משום שכל מקום עבודה שמכבד את עצמו עובד עם חברת השמה אחת לפחות, ושולח לה את כל מודעות הדרושים שלו לפני שהוא מפרסם אותן לקהל הרחב. משמעות הדבר היא, שלמועמדים לעבודה הרשומים בחברת ההשמה יש יתרון משמעותי על פני השאר, שכן הוא מקבל הודעה על המשרה עוד לפני שהאחרים רואים אותה. כידוע, למהירות יש כאן תפקיד חשוב, כי למי שישלח קורות חיים מתאימים קודם יש יותר סיכויים להתקבל.

עבודה בתוך המערכת

הרבה פעמים אומרים לנו, שבהחלט מבינים את היתרונות החשובים של חיפוש עבודה באמצעות חברות השמה, רק שלא ממש מבינים את ההבדל ביניהן לבין חברות כוח אדם. ראשית, אנחנו מאוד שמחים לשמוע שהמסר החשוב שלפיו חיפוש עבודה עם חברת השמה הוא יעיל יותר מתחיל לחלחל, ונשמח להסביר את ההבדל בין שני סוגי החברות. חברת כוח אדם מקיימת בעצמה יחסי עובד-מעביד עם המועמד שהתקבל לעבודה למשך תקופה מסוימת (בדרך כלל 3 חודשים), היא זאת שמשלמת לעובד את שכרו ונותנות לו את כל התנאים שהחוק מחייב. לעומת זאת, חברת השמה כשמה כן היא – עוסקת בהשמת עובדים במקומות עבודה אחרים. חברות השמה לא מקיימות יחסי עובד-מעביד עם העובד שהגיע דרכן, ומהרגע הראשון הוא מקבל את משכורתו ממקום העבודה עצמו, על פי החוזה שהוסכם. כמובן שגם עובד שמגיע למקום עבודה דרך חברת כוח אדם יכול להשתלב במערכת גם אחרי תום שלושת החודשים. 

בחירה בחברת השמה - מכל הסיבות הנכונות

  • מכיוון שאתם מבינים שהיום, כשכל אחד יכול לשגר את קורות החיים שלו דרך האינטרנט למאות משרות, הסיכוי שלכם למצוא כך עבודה הוא הרבה יותר נמוך;
  • מכיוון שאתם בוודאי רוצים להגיע רק לראיונות עבודה לתפקידים שבאמת מתאימים לכישורים ולהעדפות שלכם;
  • מכיוון שאתם בוודאי מחפשים עבודה קבועה ויחסי עובד-מעביד תקינים מול המעסיק הישיר שלכם שיאפשרו לכם לקבל את כל התנאים ולהתקדם בהתאם לכישוריכם.

כדאי מאוד שאת העבודה הבאה שלכם תחפשו דרך חברת השמה מקצועית.

חברת השמה

ORS היא אחת מחברות ההשמה המובילות בישראל, וברשותה מאגר עצום של מעסיקים פוטנציאליים ושל משרות פנויות. אם אתם מחפשים עבודה שמתאימה לכישורים שלכם כמו כפפה ליד, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר. אנחנו נדאג להציע לכם מגוון משרות שיכולות להתאים לכם, וכל מה שיישאר לכם לעשות הוא פשוט... לבחור.

בהצלחה!

כתיבת קו”ח חינם

צור עכשיו קו"ח בעזרת מחולל קו"ח המהפכני!

כתיבת קורות חיים

שליחת קו”ח

טען ושגר את קו"ח למאגר המעסיקים שלנו!

שליחת קורות חיים
הסוכן החכם