תהליכי גיוס ומיון עובדים - מבדקי גיוס עובדים

צרו עימנו קשר

העלאת קובץ קורות חיים

לב ליבו של השירות הניתן ללקוח, הוא תהליך מיון מקצועי ומשוכלל, המבטיח התאמה מושלמת (Perfect Matching) בין העובד לחברה המעסיקה. תהליך מיון עובדים ב-ORS הוא תלת-שלבי ומודולרי: מורכב בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח ומבוסס על איפיון והגדרה מדויקים של צרכי הלקוח מצד אחד, ויצירת פלטפורמה רחבה ומערך כלים אפקטיבי לאבחון והערכה, מצד שני. 

התוצאה: תהליך גיוס עובדים שמסתיים בגיוס העובדים המתאימים ביותר, בזמן הקצר ביותר, ובקרבת המגורים הטובה ביותר.

תהליך ה- "Perfect Matching":

1. הגדרה ואיפיון מדוייקים של צרכי הלקוח. לכל תפקיד נבנה פרופיל מדויק (ניתוח עיסוק) בשיתוף עם הלקוח, הכולל איפיון מדוייק של הפרופיל האישיותי והמקצועי הנדרש לתפקיד, מתוך התחשבות בצרכי הלקוח, דרישותיו ובאופי הארגון. 

2. יצירת פלטפורמה רחבה לאיתור מועמדים. ככל שפלטפורמת האיתור רחבה ומעודכנת יותר, כך עולים הסיכויים למצוא את מועמד מס' 1. ב- ORS אנו מתחזקים פלטפורמה, הכוללת: מאגר מועמדים עדכני, שימוש יעיל במקורות גיוס, אתר אינטרנט חדיש ומתקדם ומערכות תומכות ידע.

3. מערך כלים מודולרי לאבחון והערכה. ORS מספקת ללקוחותיה מגוון של כלים איבחוניים חדישים, המאפשרים לנו לבצע תהליך מיון עובדים מיטבי ויעיל.

ראיון עומק אישי – אין כמו 1:1. הראיון האישי מתבצע בסניפי ORS וכולל מספר שלבים, ביניהם  בדיקת דרכי ההתמודדות של המועמד בסיטואציות שונות, ובחינת מאפייני אישיות שונים – כלליים  ויחודיים לתפקיד.

מרכזי הערכה לעובדים- זו המומחיות שלנו. "מרכזי ההערכה" הם מרכזים ייעודיים של ORS, המועברים על ידי צוות מנחים מקצועי ומיומן המוכשר לכך. במרכזים מתבצעת ברירה והערכה של קבוצת מועמדים לאותו תפקיד, באמצעות מבחני סימולציה ומצבים המייצגים את עולם התוכן בו יתפקד העובד. כמו כן נבדקים כישורים כמו: מתן שירות, עבודת צוות, תכונות אישיות, יחסים בין אישיים ועוד. 

מבחני התאמה ייחודיים –יכולת ניבוי גבוהה. ORS פיתחה סוללת מבחנים ייחודית עבור מגוון עיסוקים ורמות, הבודקת את הכישורים היעודיים הנחוצים לתפקיד. מבדקי גיוס עובדים הוכחו כבעלי יכולת ניבוי גבוהה להשגת ההתאמה המיטבית בין המועמד לפרופיל המשרה. מבחני מיון העובדים ממוחשבים ומתבצעים  בסניפי ORS.

מבדקי ידע ממוחשבים - מועמדים המיועדים לתפקיד בסביבת עבודה ממוחשבת, נבחנים על רמת ידיעתם בנושא.

מבדקי אמינות במקום - המבדקים הממוחשבים מתאימים לארגונים ותפקידים אשר נדרשת להם רמת אמינות גבוהה מהרגיל. מבדקי גיוס עובדים המתמקדים באמינות מאתרים את התכונות התואמות את נורמות האמינות הנדרשות  בארגון והם בעלי תוצאות מיידיות. 

כתיבת קו”ח חינם

צור עכשיו קו"ח בעזרת מחולל קו"ח המהפכני!

כתיבת קורות חיים

שליחת קו”ח

טען ושגר את קו"ח למאגר המעסיקים שלנו!

שליחת קורות חיים
הסוכן החכם