גיוס טכנולוגי של עובדי מחשוב

צרו עימנו קשר

העלאת קובץ קורות חיים

אחד הפרויקט שלנו הוא גיוס טכנולוגי, הכולל אספקת שירותי מחשוב ונותני שירותים בתחומי טכנולוגיות המידע והתקשוב במשרדי הממשלה

או.אס.פי מקבוצת או.אר.אס מספקת שרותי מחשוב למשרדי ממשלה במסגרת מכרז 1/2009. הפעילות כוללת גיוס טכנולוגי, העסקה וניהול של עובדי מחשוב ליחידות השונות במשרדי הממשלה.  במסגרת פעילותנו כחברת ההשמה בפרויקט אנו מאתרים, ממיינים ומגייסים עובדים למגוון תפקידים בתחומי התשתיות, תמיכה, חומרה, תוכנה וסייבר. הפעילות מנוהלת על ידי מנהלת פרויקט ייעודית ממטה החברה בתל אביב וכוללת מערכות תומכות כגון תפעול, רכב, כספים, שכר ועוד. 

לאור דרישות השוק המשתנות, אנו מבינים כי קיים צורך באיתור אקטיבי של מועמדים ברשתות החברתיות, באתרי הדרושים במבצעי חבר מביא חבר ובדרכים יצירתיות נוספות. 

תהליך גיוס עובדים מתבצע על ידי רכזי גיוס מקצועיים ומיומנים בגיוס טכנולוגי לרבות הכרת המונחים המקצועיים, היכרות עם אוכלוסיית המועמדים ואופיים, היכרות עם הארגונים המגייסים בתחום. רכזי הגיוס שלנו מלווים את תהליך הגיוס מתחילתו ועד סופו, הן מצד המועמד והן מצד הארגון. אנו מוודאים לאחר כל ראיון את רשמיהם של נציגי הארגון מהמועמד, בודקים מהו השלב הבא בתהליך הגיוס, מעדכנים מה היו רשמיו של המועמד מהתפקיד המוצע והארגון וכל פרט רלבנטי נוסף.

במסגרת פעילותנו במכרז 1/2009 לאספקת שירותי מחשוב עבור משרדי ממשלה, אנו מאתרים, מגייסים, ממיינים ומעסיקים עובדי מחשוב בתחומי ההדרכה, התמיכה וההטמעה. אנו מבינים כי לעבודה מול המגזר הציבורי מאפיינים ייחודיים: אנו מכירים את השפה, את נהלי העבודה, את מאפייני התפקידים ואת התרבות הארגונית. 

כתיבת קו”ח חינם

צור עכשיו קו"ח בעזרת מחולל קו"ח המהפכני!

כתיבת קורות חיים

שליחת קו”ח

טען ושגר את קו"ח למאגר המעסיקים שלנו!

שליחת קורות חיים
הסוכן החכם