השגחה על בחינות

צרו עימנו קשר

העלאת קובץ קורות חיים

חברת ORS מתמחה במתן מענה גמיש בתחום ההשגחה על בחינות המבוצעות במוסדות שונים.

לאורך השנים החברה מספקת פתרונות איכותיים של שירות משגיחי בחינות בגרות עבור משרד החינוך ושירותי השגחה על בחינות אחרות של גופים אקדמיים, ממשלתיים ופרטיים.

השרותים מסופקים בפריסה ארצית או מקומית, מותאמים לצרכי הלקוח, ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר בתחומים של "טוהר הבחינות", נקודות השגחה רבות, אזורים מיוחדים ועוד. סניף כוח אדם באילת מתמחה באספקת שירותי משגיחי בחינות בגרות ובחינות אחרות, לבתי ספר ומוסדות חינוך באילת והסביבה.

פרויקט ההשגחה על בחינות הבגרות באזור ירושלים והדרום עבור משרד החינוך - פרויקט לוגיסטי מורכב, עתיר ידע וכוח אדם המבוצע עבור משרד החינוך.

ההשגחה מתבצעת בשלושה מועדי בחינות לאורך השנה – מועד קיץ, מועד חורף ומועד אביב (נבחני י"ג, י"ד). הפעילות מנוהלת על ידי מנהלת פרויקט בכירה העומדת בראש מערך ההשגחה הארצי וכוללת גיוס, מיון, הכשרה, שיבוץ המשגיחים, תפעול ובקרה שוטפת על כל שלבי התהליך.

השגחה על בחינות במוסדות להשכלה גבוהה – חברת או.אר.אס מספקת שירותי השגחה על בחינות פנימיות הנערכות לסטודנטים לאורך השנה במוסדות להשכלה גבוהה. פעילות זו מנוהלת על ידי מנהלת פרויקט ייעודית וצוות רכזים אשר אמון על גיוס המשגיחים, הדרכתם, שיבוצם וביצוע בקרות על עבודתם. ההשגחה מבוצעת תוך שימת דגש על מקצועיות המשגיחים ושמירה על טוהר הבחינות. 

השגחה על בחינות הסמכה עבור משרדי ממשלה – חברת או.אר.אס מספקת שירותי השגחה על בחינות הסמכה לאחיות, רופאי שיניים, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת ועובדי מעבדה עבור משרד הבריאות. השגחה על בחינות הסמכה לשמאים, מתווכים, רואי חשבון, חוקרים פרטיים ושרעים עבור משרד המשפטים. והשגחה על בחינות הסמכה לחשבי שכר עבור לשכת רואי החשבון. הפעילות מבוצעת באופן מקצועי על ידי צוותים ייעודיים המגייסים, מדריכים ומשבצים את המשגיחים לבחינות השונות.

כתיבת קו”ח חינם

צור עכשיו קו"ח בעזרת מחולל קו"ח המהפכני!

כתיבת קורות חיים

שליחת קו”ח

טען ושגר את קו"ח למאגר המעסיקים שלנו!

שליחת קורות חיים
הסוכן החכם