שירותים מנוהלים

צרו עימנו קשר

העלאת קובץ קורות חיים

בשנים האחרונות יותר ויותר ארגונים אינם יכולים או מעוניינים לעמוד בנטל התפעול היום יומי הנוגע לתפעול מערכי ייצור, שירות ומחשוב. מודל השירותים המנוהלים הינו דרך ביניים בין תפעול פנימי המבוצע על ידי הארגון (in-house), לבין מסירת פעילות התפעול בשלמותה לגורם חיצוני (outsourcing).

כיום ארגונים יכולים לבחור אילו חלקים מפעילותם הם בוחרים להעביר לניהול חברה חיצונית, כך שמשאביהם פנויים לעיסוקי הליבה של הארגון. מיקור החוץ של תהליכים מוגדרים מאפשר הוזלת עלויות התפעול ושיפור איכות השירות המסופק על ידי גורם מקצועי שלו ידע וניסיון בניהול ותפעול מערכי ייצור, שירות ומחשוב.

במסגרת מודל זה אנו מקבלים מכל לקוח פירוט מלא של תכולת העבודה ומאפיינים יחד נייר עבודה הכולל תהליכי עבודה, תהליכי בקרה, נהלים, תקנים לגיוס, דוחות קבועים ועוד. כל פרויקט מנוהל על ידי מנהל פרויקט ייעודי אשר עומד בקשר רציף עם הארגון לכל שאלה או עניין ומוודא אספקת השירותים על פי לוחות הזמנים שנקבעו ובסטנדרט מקצועי. 

בדרך זו הארגון נהנה מקבלת השירותים מבלי להשקיע משאבים רבים בתפעול האופרציה ותוך קבלת מענה ותמורה על ידי צוות המומחים של או.אר.אס.

כתיבת קו”ח חינם

צור עכשיו קו"ח בעזרת מחולל קו"ח המהפכני!

כתיבת קורות חיים

שליחת קו”ח

טען ושגר את קו"ח למאגר המעסיקים שלנו!

שליחת קורות חיים
הסוכן החכם