מרכזי הערכה

צרו עימנו קשר

העלאת קובץ קורות חיים

לנו באו.אר.אס ניסיון עשיר בבניית והנחיית מרכזי הערכה לתפקידים מגוונים עבור ארגונים וחברות מובילות במשק. 

מרכז הערכה הינו כלי אבחוני המשמש בצורה כוללנית לתיאור מגוון רחב של שיטות מיון, לצורך דירוג מועמדים או ממלאי תפקידים ביחס לפוטנציאל ההצלחה שלהם. המטרה העיקרית של מרכזי הערכה היא לדמות באופן הקרוב ביותר למציאות העבודה, ההנחה כי מועמד אשר מבצע באופן משביע רצון את מדגם המטלות המדמות את העבודה יוכל לבצע היטב גם את העבודה עצמה. 

תהליך בניית מרכז הערכה מתחיל עם הגדרת התפקיד - המטרה היא לאתר את האדם המתאים ביותר להגדרה זו מתוך קבוצת המועמדים. שיטה זו מבוססת על פילוסופיה מכוונת משרה. ארגון המעוניין לגייס או לקדם עובד למשרה ספציפית, יבנה הגדרת תפקיד מדויקת, הכוללת  תכונות וכישורים ייחודיים למשרה. מספר מועמדים יכונסו למרכז הערכה, המועמדים ייקחו חלק במטלות המודדות תכונות וכישורים, כפי שהוגדרו בהגרת התפקיד (מטלות כגון התמודדות בבעיות מייצגות, ראיונות ומבחני ידע). מתוך קבוצת המועמדים יבחר המועמד המתאים ביותר למשרה. מרכז ההערכה יתבסס על מספר שלבים ביניהם הצגה עצמית, דינמיקה קבוצתית, סימולציות, מבדקי גיוס עובדים ידניים / ממוחשבים ועוד. 

את מרכז ההערכה מנחים מעריכים מיומנים ומקצועיים שלהם ידע והיכרות עם התפקיד אליו נבחנים המועמדים. בתום מרכז הערכה יקבל הלקוח סיכום מפורט הכולל חוות דעת אודות כל מועמד וכן המלצה מקצועית עם אילו מועמדים כדאי להתקדם לאור העובדה שבמרכז ההערכה הפגינו התנהגויות התואמות את דרישות התפקיד. 

לשיטת גיוס זו תוקף ניבוי גבוה יחסית והיא מתאימה לגיוסי מאסות בהם נדרש לגייס כמות גדולה יחסית של מועמדים במשאבים מצומצמים יחסית, או במצבים בהם ישנה כמות גדולה של מועמדים שהגישו מועמדות לתפקיד אחד ונדרש סינון מקצועי ומהיר.

כתיבת קו”ח חינם

צור עכשיו קו"ח בעזרת מחולל קו"ח המהפכני!

כתיבת קורות חיים

שליחת קו”ח

טען ושגר את קו"ח למאגר המעסיקים שלנו!

שליחת קורות חיים
הסוכן החכם